Modele de garsoniere mobilate

Garsonierele moderne folosesc un design inteligent, in care Alegerea culorilor ocupa un Loc central. Vorbim aici si de tapetul sau lavabilul pe care il Alegi pentru pereti, Dar Si despré Culoarea pieselor de mobilier. De exemplu, cele Albe se vor pierde PE un perete de aceeasi culoare, lasand impesia unui spatiu mai mare. Este un truc Care functioneaza mai ales pentru bucatarii, dans garsonierele foarte MICI, si e un mod prin care o bucatarie espace ouvert dintr-un astfel de spatiu va Trece Practic neobservata. Una dintre regulile de Aur spune ca peretii garsonierelelor trebuie vopsiti in culori Cat mai deschise si, de preferat, Calde. Astfel VEI da luminozitate spatiului, care va PAREA mai mare si va fi mai primitor. Modelele de garsoniera espace ouvert sunt, de asemenea, foarte utile, iar installation spatiilor prin Trucuri inteligente precum panouri glisante, Covoare sau gresie reprezinta un truc de design foarte la Moda si de efect. Ansamblu républicaine format DIN 4 blocuri, loc de Joaca pentru copii, LocURI de już la subteran, spatii verzi. Blocul se afla la 100 de metri distanta fata de Statia de metrou Berceni. Constructia este structurata astfel: DS + P + 5E (Etajul 4 si 5 vor fi etaje retrase, Cu terase).

Aveti posibilitatea alegerii finisajelor, l`apartamentul va fi p la cheie (obiecte sanitare in baie, gresie, faianta, parchet, samd). Pret de Lista: 36.900 E-disponibil pentru Credit. Pret PROMO: 35.055 E. -Valabil pentru Plata Cash integrala. Garsoniere duble (44mp) incepand de la pretul de 36.000 E. Apartamente 2 camere (50MP) incepand de la pretul de 38.250 E. Apartamente 3 camere (71MP) incepand de la pretul de 56.900 E. Pentru orice Alte detalii nu ezitati sa ma contactati: 0733122617. * Promotie valabila pentru Luna aprilie 2018., numar etaj: 5, numar camere: 1, numar Bai: 1, suprafata Utila: 39, anul constructiei: 2018
Alte caracteristici:

 • Structura rezistenta: Beton
 • Nr.

  Bucatarii: 1

 • Nr. Balcoane: 1
 • Alte detalii pret: PRETUL AFISAT ESTE PENTRU PLATA CASH, INCLUEZ TVA 5%!
 • Destinatie: Républicaine

Accès:

 • Amenajare strazi: Asfaltate, Iluminat Stradal, Betonate, Mijloace de transport à comun

Utilitati

 • Utilitati GENERALE: APA, curent, Telefon international, gaz, Canalizare, CATV, Telefon
 • Sistem Incalzire: Centrala proprie, Calorifere
 • Accès Internet: Cablu, sans fil, Dial-up, Fibra Optica

Le Finisaje:

 • Intérieur Stare: Buna
 • Ferestre cu GEAM termopan: Pvc
 • États-Unis intrare: Métal
 • Izolatii termice: Extérieur
 • USI intérieur: Il
 • Le Podele: Gresie, parchet
 • Le pereti: Faianta, lavabila Vopsea

Le dotari:

 • Les Contorizare: Apometre, Contor gaz
 • Dotari imobil: Interfon, ascenseur, curte Comuna

FA-TI un plan concret in legatura cu ce ai nevoie neaparata in locuinta ta si unde vor fi plasate aceste Piese de mobilier.

Category: Χωρίς κατηγορία
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.