Όνομα Χρήστη:

Ξεχάσατε τον κωδικό σας;

Εγγραφή τώρα!
Καλώς Ήλθατε
Καλώς ήλθατε στην προσωπική μου σελίδα.

Ονομάζομαι Ανέστης Μαργαριτίδης και είμαι καθηγητής πληροφορικής ΠΕ19 στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση. Η οργανική μου θέση είναι στο 3ο ΓΕΛ Κατερίνης στο οποίο και υπηρετώ από το σχ. έτος 2013-2014. Κατά το παρελθόν έχω υπηρετήσει στο ΓΕΛ Κονταριώτισσας, στο 3ο ΤΕΕ Κατερίνης και στο 5ο ΓΕΛ Κατερίνης.

Ο λόγος για τον οποίο δημιούργησα αυτή τη σελίδα είναι ότι θέλω να υπάρχει μια διαρκή επικοινωνία & αλληλεπίδραση με τους μαθητές, τους γονείς & τους συναδέλφους μου, ενώ ταυτόχρονα θα ενημερώνεται ο επισκέπτης για τις διάφορες δράσεις που πραγματοποιούνται στα σχολεία.

Στις παρακάτω ενότητες μπορείτε να βρείτε χρήσιμες συνδέσεις, πληροφορίες για μαθήματα που διδάσκω (διαγωνίσματα, περιγράμματα ύλης, κλπ), αναλυτικότατες σημειώσεις στη γλώσσα προγραμματισμού Pascal, ενημερωτικό & φωτογραφικο υλικό για τις διάφορες δράσεις στις οποίες έχω συμμετέχει, καθώς και μια πολύ μεγάλη συλλογή με απαντημένα θέματα από τεστ γενικών γνώσεων αλλά και για τους διαγωνισμούς του ΑΣΕΠ.

Οποιαδήποτε σχόλια είναι ευπρόσδεκτα και πολύ χρήσιμα, γι' αυτό μην διστάσετε να μου στείλετε μήνυμα.

Σε περίπτωση που θέλετε να δείτε την παλιά μου σελίδα κάντε κλικ ΕΔΩ

Καλή σας πλοήγηση!

Τυχαίο βίντεο

Τυχαίες Φωτογραφίες

Δημοσκοπήσεις
What do you think about XOOPS?
Excellent!
Cool