Modele de unghii pt vara 2018

Dans ciuda faptului ca in 2018 Moda unghiilor Lungi devine mai intensa, este Poutine Probabil ca unghiile scurte si patrate sa, il est un peu pozitiile de Lider. Atunci cand creati o manichiura pentru Unghii scurte, lasati imaginatia sa ISI FACA treaba si incercati sa creati desene PE Unghii, fie initial nu atat de perfecte. Apoi, Treceti la forme mai Complicate, dungi si desene mai artistice. Atunci cand ATI reusit sa Treceti de aceasta ETAPA, incercati sa amestecati mai multe Culori si sa creati PE Unghii o Pictura impresionista. O sa va IASA ceva pur si simplu MINUNAT!. A venit momentul să ne adaptăm manichiurile la Moda actuală și să adoptăm modele de Unghii cu gel în Trend 2018. Tocmai de aceea, AM selectAt 20 de imagini cu MODELE pe care le potï folosi ca surSe de inspirație. Mai întâi, însă, să vorbim puțin despre tendințele noului an. ca de obicei, ele sunt extrem de ofertante și Abia așteptăm să le încercăm PE Unghii. La polul opus, unele dintre cele mai populare modele de Unghii cu gel în 2018 s-au dovedit a fi cele ghetto. Unghiile ghetto sunt Întotdeauna în forme și Culori stridente. Se poartă albastrul Electric, orange-UL țipător și galbenul intens, PE forme precum Stiletto sau migdală ascuțită.

IAR pentru că am vorbit despre culorile soins vor Domina tendințele, să vorbim puțin și despre modele de Unghii cu gel în Trend în 2018. Așa cum spuneam, vor fi la Mare căutare wvncc geometrice, fie ELE Sub formă de dungi trasate cu precizie PE suprafața unghiei, sau chiar forme Pline poziționate în mijlocul unghiei. Un Alt Trend major este cel al unghiilor ghetto menționat mai sus, iar Sub această pălărie vor intra modelel cu animal print și aplicațiile aproape ostentative cu Pietre strălucitoare și ștrasuri. Nu Sitiera limite atunci Când vorbim de ghetto, așa că lasă-ți imaginația să zburde și nu te teme de modelele încărcate. Nu în ultimul rând, se vor Purta modelele florale, acesta fiind un Trend Care pare că nu se va radin niciodată. Unele dintre cele mai căutate modele de Unghii cu gel în 2018 sunt cele geometrice, așa cum am concluzionat deja aici. Însă nu strică niciodată să recapitulăm puțin tendințele, Care oricum sunt în continuă schimbare și trebuie adaptate, la rândul Lor, în funcție de anotimp, îmbrăcăminte și ocazie. Iată care sunt cele mai mari trenduri anul acesta.

Descoperă aici cele 20 de modele de Unghii cu gel. #маникюркараганда #гельлаккараганда #выравниваниеногтевойпластины #максимальноблизкоккутикуле #модныйманикюр #маникюр2018 des #объемныйдизайн #росписьногтей #караганда des #мастерманикюракараганда de la #nails, #nailsmaster #nails2018 karagandanails #beautifulnails #nailsfashion #swarovskinails #nailstyle #beauty # luxurynail #karagandamaster #nailmasterkaraganda nu trebuie să Cine lipsească DIN geantă o trusă pentru manichiură. Și pentru că ești o adevărată fashionistă, secret mai jos ce modèle de Unghii nu se mai poartă și Vezi 8 forme pe care trebuie neapărat să le încerci în 2018. Dacă ți-ai ales forma preferată, asigură-te că ai suficiente OJe și Vezi și ce modele de Unghii se poartă în 2018! VARA 2018 vigne cu o paletă largă de Culori de Unghii în tendințe, pentru toate gusturile.
Comments are Closed