Guestbook

Αν θέλετε να γράψετε και εσείς στο guestbook μας παρακαλώ κάντε click εδώ.

1η Σελίδα

Ονοματεπώνυμο : Παππάς Αθανάσιος
Ημερ/νια: Tue 20th Oct,2009 02:49 am
Σχόλια: Εδώ μπορείτε να γράφετε τα σχόλιά σας. Καλή αρχή!

Ονοματεπώνυμο : Αρίστος Μελετόπουλος
Ημερ/νια: Tue 20th Oct,2009 02:49 am
Σχόλια: Γειά σας κύριε! Ευχαριστώ που με θυμόσαστε και με αναφέρετε στους μαθητές σας.

Ονοματεπώνυμο : Ράντου Αντωνία
Ημερ/νια: Sun 12th Sep,2010 01:27 am
Σχόλια: ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕ ΠΑΠΠΑ! ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗ ΤΙΜΟΥΝ ΣΥΧΝΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΣΑΣ ΕΚΤΙΜΩ ΠΟΛΥ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΣΑ ΜΟΥ ΔΙΔΑΞΑΤΕ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ! ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΟΣΑ ΕΣΕΙΣ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

Ονοματεπώνυμο : Ράπτης Γεώργιος
Ημερ/νια: Thu 06th May,2010 11:40 pm
Σχόλια: Συγχαρητηρια πολλη καλη δουλειά. Ειμαι συναδελφος απο Βολο. Αν εισαστε στα Γιαννενα το 77-81 μαλλον ειμαστε συμφοιτητες!
Απάντηση: Ναί είμαστε συμφοιτητές και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Ονοματεπώνυμο : Φενη Παυλοπούλου
Ημερ/νια: Mon 13th Sep,2010 03:36 pm
Σχόλια: Πρώτη φορα μπήκα στη σελίδα σας και μπορώ να πω ότι πρέπει να είστε φοβερός καθηγητής. Είστε πολύ οργανωμένος και φαίνεται ότι θέλετε να βοηθήσετε πολύ τους μαθητές σας! Εγώ κάνω ιδιαίτερα σε παιδιά όλων των τάξεων και ήθελα να φτιάξω μία τέτοια σελίδα, ειδικά για το γυμνάσιο αλλά δε βρίσκω χρόνο! Συγχαρητήρια για τις σημειώσεις και τη βοήθειά σας!

Ονοματεπώνυμο : Χρήστος Αντώνενας
Ημερ/νια: Sat 07th May,2011 06:12 pm