Modele de unghii rosii

Bourgogne-ul este una dintre culorile vedeta ALE acestui Sezon: curentul grunge, influenta anilor` 90 si, bineinteles, frumusetea toamnei in vie au Inspirat look-URI in care accentul cade pe Unghii si PE Buze. Nume precum Kate Spade si Derek Lam au impus modele de Unghii rosii Bourgogne PE podium, iar Marchesa transforma aceasta influenta in Element de CULT. Manichiura «vampy», cum a mai fost numita, este Integrata fie intr-un look simplu, fie intr-unul bogat colorat. Unghiile Bourgogne mate sunt INSA, dans acest Sezon, Esenta rafinamentului, o célébrare a toamnei. Unghiile rosii reprezintă stilul clasic de manichiura. De zeci de Ani se mentine drept o emblema a feminitatii. Daca ITI place la nebunie Oja Rosie, Dar vrei sa II oferi un plus de originalitate, exista o multitudine de modele si Stiluri pe care sa le incerci. O manichiura scanteietoare este o manichiura Care ITI IA ochii. Investeste intr-un lac de Unghii cu sclipici; pentru a Evita INSA ca acesta sa arate ieftin, alege unul pigmentat, de calitate.

Modelele de Unghii rosii de mai jos MERG de Minune alaturi de o Rochy cu paiete, la un eveniment Special DIN viata ta. Pentru un look de Zi INSA, mizeaza in continuare PE variantele cuminti. Kelly Osbourne si Katy Perry nu se TEM sa monopolizeze atentia si amesteca doze de auriu in manichiura Lor Rosie, Cu efecte spectaculoase. Manichiura ca Arta a devenit o preocupare de capatai a multor fete passionné de Beauty; unele sunt intr-atat de talentate, INCAT suntem convaincante ca rezultatele Lor ar trebui sa apartina mai degraba intr-un muzeu! MODELE de Unghii rosii insuffler de Mickey Mouse si Minnie, Alb, Rosu si albastru in forme de nail art si baza Dark cu paiete Aurii aplicate: Care dintre aceste idei te inspira mai tare? Tu ce Parare ai despre modelele noastre de Unghii rosii, pentru aceasta toamna? Te-am convins ca manichiura Clasica nu trebuie sa fie neaparat plictisitoare? SurSe Foto: fashioners.com, popsugar.com, elle.com, harpersbazaar.com, lefashion.com, nailscatalog.info, plset.com, coloroftheday.livejournal.com, cambio.com, afmu.net, beautystat.com, thezoereport.com, nails-side.blogspot.com, moxyandmain.com, brijitsdigits.ne, stylenewtrend.com, poonpo.com, manicurator.com fara indoiala, forma patrata a unghiilor, a cucerit inimile Doamnelor si domnisoarelor DIN toata lumea. Modelele de Unghii cu gel patrate sunt extrem de elegante si sunt porivite atat degetelor subtiri si Lungi cat si celor grosute.