Λίγα λόγια για την περιήγηση ...

Φίλε επισκέπτη

ο δικτυακός μου τόπος αποτελείται από 5 κύριες σελίδες οι οποίες περιλαμβάνουν επιμέρους σελίδες.

Τις κύριες σελίδες μπορείς να τις επισκεφθείς από τη μπάρα πλοήγησης στο άνω, σταθερό για όλες τις σελίδες, τμήμα.

Τις επιμέρους σελίδες μπορείς να επισκεφθείς από το αριστερό, σταθερό για όλες τις υποσελίδες της κύριας σελίδας, τμήμα.

Σε διάφορα σημεία μέσα στα κείμενα υπάρχουν λέξεις που είναι σύνδεσμοι για αντίστοιχες σελίδες. Τις διακρίνετε από το διαφορετικό χρώμα χαρακτήρων και από το ότι όταν διέρχεται ο δείκτης απ' αυτές το βέλος γίνεται χέρι.

Η Αρχική σελίδα περιέχει ένα σύντομο βιογραφικό του δημιουργού αυτού του δικτυακού τόπου και πληροφορίες για το δικτυακό τόπο (περιεχόμενο, στόχοι, ξενάγηση).

Οι σελίδες Μαθητές, Γονείς, Εκπαιδευτικοί περιέχουν θέματα που απευθύνονται αντίστοιχα σε μαθητές, γονείς και εκπαιδευτικούς, τις τρεις κύριες ομάδες της εκπαιδευτικής κοινότητας.

Η σελίδα Συνδέσεις περιέχει ένα πίνακα που οδηγεί τελικά σε χιλιάδες δικτυακούς τόπους. Καλό ταξίδι στον απέραντο, μαγικό κόσμο του διαδικτύου.