Modele de unghii rosu cu auriu

Colectionezi nuante de Oja si nu te Dai in vant dupa DIY-URI? Atunci aplica TEHNICA ombre nu pe fiecare unghie in parte, ci la Decker intregii Maini: Coloreaza in nuante Care evolueaza cromatique de la Rosu sangeriu la Negru. Modelul de Unghii rosii de mai jos este o sursa film Excelenta de inspiratie! Bourgogne-ul este una dintre culorile vedeta ALE acestui Sezon: curentul grunge, influenta anilor` 90 si, bineinteles, frumusetea toamnei in vie au Inspirat look-URI in care accentul cade pe Unghii si PE Buze. Nume precum Kate Spade si Derek Lam au impus modele de Unghii rosii Bourgogne PE podium, iar Marchesa transforma aceasta influenta in Element de CULT. Manichiura «vampy», cum a mai fost numita, este Integrata fie intr-un look simplu, fie intr-unul bogat colorat. Unghiile Bourgogne mate sunt INSA, dans acest Sezon, Esenta rafinamentului, o célébrare a toamnei. Modelele de Unghii rosii sunt un clasic in manichiura si taiate metoda Perfecta de a te remarca, fara a depune prea mult effort. Rosul se asorteaza usor cu orice tenue, este baza unui look ingrijit si nu va deveni niciodata un faux pas. De la rosul clasic la CEL Burgundy, pana la modelele de Unghii rosii artistice, ITI prezentam cateva idei de manichiura in Trend in acest saison rece! Unghiile conte vor invata sa spuna «Bonjour» si «Merci» mai repede decat Tine si isi vor pastra, in acelasi timp, caracterul pasionnel. Aplica tehnicile de Baza ALE manichiurii français, Dar modifica Registrul de Alb si pasteluri cu rosu si Grenå si VEI obtine un look cu atitudine. Pastreaza machiajul simplu si lasa unghiile sa se afirme! Daca esti dependenta de RISC INSA, combinaison Rosu si Verde in manichiura ta français! Coloreaza-TI pleoapele in aceleasi nuante: este un modèle de Unghii rosii care nu va Trece neobservat! Rosu, nud, Negru: acest trio de OJe de Unghii este inseparabil si, daca nu mai aveti vreuna dintre ele, in 2018 situatia va trebui Remedios neaparat. O manichiura scanteietoare este o manichiura Care ITI IA ochii. Investeste intr-un lac de Unghii cu sclipici; pentru a Evita INSA ca acesta sa arate ieftin, alege unul pigmentat, de calitate.

Modelele de Unghii rosii de mai jos MERG de Minune alaturi de o Rochy cu paiete, la un eveniment Special DIN viata ta. Pentru un look de Zi INSA, mizeaza in continuare PE variantele cuminti. Kelly Osbourne si Katy Perry nu se TEM sa monopolizeze atentia si amesteca doze de auriu in manichiura Lor Rosie, Cu efecte spectaculoase. În 2017 manichiura Neagră se ridică în topuri. Nu este de mirare. Negrul a fost recunoscut nail-Trend-UL principal al toamnei. Unghiile Negre au fost accenl principal la prezentările DSquared2, Rodarte, RAG & Bone etc. Priviți Colecția noastră de Nail Design în nuanțe Negre alegeți cel mai Frumos Model de manichiură Neagră! Manichiura ca Arta a devenit o preocupare de capatai a multor fete passionné de Beauty; unele sunt intr-atat de talentate, INCAT suntem convaincante ca rezultatele Lor ar trebui sa apartina mai degraba intr-un muzeu! MODELE de Unghii rosii insuffler de Mickey Mouse si Minnie, Alb, Rosu si albastru in forme de nail art si baza Dark cu paiete Aurii aplicate: Care dintre aceste idei te inspira mai tare? Tu ce Parare ai despre modelele noastre de Unghii rosii, pentru aceasta toamna? Te-am convins ca manichiura Clasica nu trebuie sa fie neaparat plictisitoare? SurSe Foto: fashioners.com, popsugar.com, elle.com, harpersbazaar.com, lefashion.com, nailscatalog.info, plset.com, coloroftheday.livejournal.com, cambio.com, afmu.net, beautystat.com, thezoereport.com, nails-side.blogspot.com, moxyandmain.com, brijitsdigits.ne, stylenewtrend.com, poonpo.com, manicurator.com Unghiile metalice au facut Furori PE podim si prezinta o varianta de manichiura foarte «in» pentru femeie Care adopta un stil ultra-chic.

Posted in Χωρίς κατηγορία.