Αποτελέσματα Θαλή 2012

18 Ιαν 2012 4 Σχόλια »

για συμμετοχή στον Ευκλείδη

αποτελέσματα

4 Σχόλια στο Post “Αποτελέσματα Θαλή 2012”

1. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ says:

ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΟΠΩΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΚΛΕΙΔΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ Η ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΦΘΑΣΕ
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
    ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
    Dr ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧ. ΑΠΘ
    ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΑΘΗΤΗ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ

2. Kostas says:

Μόλις το έμαθα και γω, και το μεταφέρω…

Ο διαγωνισμός Ευκλείδης για το 2012, σύμφωνα με το έγγραφο με αριθμό πρωτοκόλλου 509, της 17-1-2012 της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπ/σης Κεντρικής Μακεδονίας, θα γίνει

στις 21-1-2012, ώρα 09:30 (οι μαθητές πρέπει να βρίσκονται εκεί 30 λεπτά νωρίτερα) στο 1 ΓΕΛ Σταυρούπολης, Πεσόντων Ηρώων 2 Σταυρούπολη (επί της οδού Λαγκαδά).

Σε αυτό το εξεταστικό κέντρο θα προσέλθουν οι μαθητές από την Ανατολική και Δυτική Θεσσαλονίκη, την Πιερία, την Πέλλα και την Χαλκιδική που προκρίθηκαν στον διαγωνισμό Θαλής που έγινε τον Νοέμβριο του 2011.

3. Ειρήνη Άννα Λαγωνικα says:

Γεια σας είμαι η ειρήνη Λαγωνικα και θα ήθελα παρά πολύ να μάθω ποτέ θα αναρτησετε τα αποτελεσματα του ευκληδη του 2012ωστε οι μαθητές που έχουν προκρηθει για την επόμενη φάση του διαγωνισμού να έχουν τον χρόνο να προετοιμαστούν για την επόμενη φάση.

Με πολύ μεγάλη εκτίμηση Λαγωνικα ειρήνη (μαθήτρια της β γυμνασιου)σας ευχαριστω

4. Ι ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ says:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ SITE ΗΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΡΧΕΙΟ.
    ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

Γράψτε ένα Σχόλιο