Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ
|
|
Διευθυντής του σχολείου μας είναι
ο κ Πέτρος Ζεβόλης
και υποδιευθυντής ο
1.Τσίκος Νίκος Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα του σχολείου μαςΒρισκόμαστε στο Περιστέρι κοντά στον Ιερό Ναό Άγιος Ιωάννης Θεολόγος, στα όρια του ομώνυμου Δήμου με το Δήμο Άγιοι Ανάργυροι Δίπλα μας είναι το γνωστό θέατρο Περιστερίου Πολιτεία
Τα τηλέφωνά μας : 2105440065 Το email μας : 3tee-perist@sch.gr Η ταχυδρομική μας διεύθυνση είναι :
|