Τράβα μου μία φωτογραφία

Συγγραφέας: Δήμητρα Μυλωνάκη
ISBΝ: 978-960-93-6976-3

Τράβα μου μία φωτογραφία

Ένας φωτογράφος προσπαθεί φιλότιμα να κάνει τη δουλειά του. Έχει καλή φωτογραφική μηχανή και μεγαααάλο ταλέντο. Αντιμετωπίζει όμως κάποιες δυσκολίες, αφού οι πελάτες του δεν ακολουθούν τις οδηγίες του! Ένα νιόπαντρο ζευγάρι του κάνει δύσκολη τη ζωή. Μια μικρή μαθήτρια δε λέει να χαμογελάσει με τίποτα για να βγάλει σχολική φωτογραφία. Ένας υπουργός πνίγεται στα τηλεφωνήματα και δεν προλαβαίνει να ποζάρει. Μια οικογένεια δεν στέκεται ήσυχη ούτε για μια στιγμή! Και αυτόν τον κρατούμενο στο αστυνομικό τμήμα μήπως δε θα έπρεπε να τον φωτογραφίζει καθόλου; Και ο κουμπάρος ο Χαρίλαος τι θέλει πάλι στο φωτογραφείο; Μια ΅ουσικοχορευτική θεατρική παράσταση για παιδιά των πρώτων και ΅εσαίων τάξεων του ∆η΅οτικού Σχολείου. Κατεβάστε τη από ΕΔΩ.

Μπορείτε επίσης να την κατεβάσετε και να δείτε ένα βίντεο από την παράσταση ΕΔΩ.

Το συγκεκριμένο βιβλίο ταξιδεύει ελεύθερα στο Διαδίκτυο με άδεια Creative Commons

άδεια Creative Commons

(Αναφορά Δημιουργού – Μη εμπορική χρήση – Όχι παράγωγα έργα 3.0 Ελλάδα)

Δημιουργός Copyright © 2015-2016,