Κεντρική σελίδα Επάνω

ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ. Μεταπτυχιακός φοιτητης  Ε.Α.Π  στην Ανοιχτή  και εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση

Κεντρική σελίδα
Επάνω
LINKS

Στο σημείο αυτό   θα βρείτε μια ακαδημαϊκή εργασία  των  Αθηνά Βαρσαμίδου & Γιάννη Ρες με θέμα . Αποτελεσματικά σχολεία - Μύθος και πραγματικότητα.

Αφού την διαβάσετε, προσπαθήστε να διακρίνετε και να σημειώσετε τα  στοιχεία που περιλαμβάνει το κάθε  μέρος της εργασίας . Μην ασχοληθείτε επισταμένα με το θέμα της παρουσίασης της βιβλιογραφίας και των βιβλιογραφικών παραπομπών μέσα στο κείμενο , καθώς αυτά τα θέματα θα τα συζητήσουμε στο δεύτερο κεφάλαιο.  Σκοπός είναι να έρθετε σε μια πρώτη επαφή με την δομή μιας ακαδημαϊκής εργασίας  και να βρείτε όσα περισσότερα στοιχεία την απαρτίζουν Μην απογοητευθείτε  αν δεν βρείτε όλα όσα αναφέρονται  πιο κάτω και αποτελούν και την απάντηση της δραστηριότητας. Δεν έχετε  όλοι ακόμη την εμπειρία  που απαιτείται.

Δείτε την απάντηση

Κεντρική σελίδα Επάνω Βιβλιογραφία LINKS