Modele de unghii simple albastre

Dans ciuda faptului ca in 2018 Moda unghiilor Lungi devine mai intensa, este Poutine Probabil ca unghiile scurte si patrate sa, il est un peu pozitiile de Lider. Atunci cand creati o manichiura pentru Unghii scurte, lasati imaginatia sa ISI FACA treaba si incercati sa creati desene PE Unghii, fie initial nu atat de perfecte. Apoi, Treceti la forme mai Complicate, dungi si desene mai artistice. Atunci cand ATI reusit sa Treceti de aceasta ETAPA, incercati sa amestecati mai multe Culori si sa creati PE Unghii o Pictura impresionista. O sa va IASA ceva pur si simplu MINUNAT!. Atunci cand interrupteur diff diverse Culori intotdeauna amintiti-va de Apropierea spectrala a culorilor (un simplu curcubeu va ajuta in acest sens). Nuantele adéquat in spectrul de Culori Arata bine si in manichiura. Manichiura mat rămâne la modĂ. Acest Design arată Ideal PE unghiile gingașe ALE femeilor. Manichiura mat transmite o eleganță și o acuratețe Care mângâie privirea.

Totodată puteți combinaison nuanțele mat cu Culori lucioase sau cu Glitter. Nu evitați să faceți experimente și să vă subliniați propria personalitate în tot CEEA CE faceți! Clasica e nemuritoare! Sigur français-UL clasic a fost diversificat cu unele soluții de design neobișnuite. Poate fi vorba de un français de culoare Neagră sau unul cu ornement pe unul DIN degete. Cu siguranță stilul ombre va Lupta pentru titlul de cel mai populaire Design. Unicul lucru la care trebuie să atrageți atenție este Alegerea atentă a culorilor pe care le combinați. Designul géométrique al unghiilor va continua sa fie pertinent si in anul 2018. Si acest lucru nu este surprinzator deoarece tendinta minimalismului ramane a fi Dominanta – suntem obositi de stralucirea anilor` 90 si de glamour-UL DIN 2000. Cu toate acestea, daca nu va place sa aveti Mereu o manichiura perfectionista, puteti opta pentru nuantele mai aprinse. Dacă sunteți în dispoziția de a încerca niște nuanțe Noi și expresive, nu vă puneți limite! Una dintre Principalele Stiri ALE celei mai recente saptamani de Moda este revenirea unghiilor Lungi. Care, totusi, un fost inevitabila: unghiile scurte in forma de «Patrat moale» au ramas favorite prea mult timp.

Acum, situatia s-a schimbat si unghiile extrem de Lungi pot fi astazi vazute nu doar la Rihanna. Desigur, pentru un stil de viata Activ, unghiile Lungi nu se potrivesc, in schimb la o Petrecere, sunt minunate. Manichiura albastru va fi iarasi foarte actuala in sezonul Care Vine. Acest lucru II datoram Institutului Pantone, Care a plasat nuanta albastra in primele Zece Culori ALE sezonului urmator. O nuanta albastra saturata este CEEA de ce aveti nevoie in anul 2018. 2019 este un an en peline de viata si de culoare. AM adunat intr-un articol 80 de modele de Unghii cu gel doar pentru voi. Puteti realiza o manichiura Clasica Neagra prin Aplicarea ojei Negre pe toate unghiile sau puteti incerca sa desenati divers imagini: PE unghiile Negre, sclipiciul in culori contrastante va Arata foarte deosebit. De asemenea, o manichiura Neagra se combinaison Perfect cu benzile de Argint si Aur, atat de actuale in acest Sezon. Culoarea Albastră, Cu toată bogăția nuanțelor vente, merită o atenție specială. Albastrul este fără îndoială în topul preferințelor pentru Culoarea manichiurii în acest Sezon. Rosu, nud, Negru: acest trio de OJe de Unghii este inseparabil si, daca nu mai aveti vreuna dintre ele, in 2018 situatia va trebui Remedios neaparat.

Designul géométrique nu pierde DIN popularitate nici în acest Sezon. Minimalismul este de ceva timp printre cele mai populare soluții. Sigur că o astfel de manichiură «perfecționistă» nu va fi PE placul tuturor, de aceea o puteți diversification Elegant apelând la nuanțe stridente și neobișnuite.