Παράλειψη διαθέσιμα μαθήματα

Διαθέσιμα Μαθήματα

• Αφορά τους μαθητές των τμημάτων που διδάσκονται Βιολογία από την εκπαιδευτικό Καμπαράκη Ελ. ΠΕ14.4 προκειμένου να διευκολυνθούν στη μελέτη των ενοτήτων του μαθήματος

• Στο χώρο αυτό έχουν πρόσβαση οι μαθητές της Α'τάξης στα πλαίσια του μαθήματος της Οικιακής Οικονομίας.Προϋπόθεση εισόδου η χρήση του ατομικού κωδικού που σας έχει δοθεί.

• Στο χώρο αυτό έχουν πρόσβαση όλοι οι μαθητές της Α'τάξης του σχολείου που διδάσκονται Τεχνολογία από την εκπαιδευτικό Καμπαράκη Ελ. Προϋπόθεση εισόδου η χρήση του ατομικού κωδικού που σας έχει δοθεί.

Guest access
  • Στο χώρο αυτό έχουν πρόσβαση όλοι οι μαθητές της Β' τάξης του σχολείου που διδάσκονται Τεχνολογία από την εκπαιδευτικό Καμπαράκη Ελ. Προϋπόθεση εισόδου η χρήση του ατομικού κωδικού που σας έχει δοθεί.

• Στο χώρο αυτό έχουν πρόσβαση όλοι οι μαθητές της Γ'τάξης του σχολείου που διδάσκονται Τεχνολογία από την εκπαιδευτικό Καμπαράκη Ελ. Προϋπόθεση εισόδου η χρήση του ατομικού κωδικού που σας έχει δοθεί.

Καλώς ήρθατε στον ηλεκτρονικό ιστοχώρο των  μαθημάτων της Τεχνολογίας και της Βιολογίας του 1ου Γυμνασίου Νέου Ψυχικού.

Παράλειψη Ημερολόγιο

Κυρ Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ