Εκπαιδευτικό προσωπικό
Διευθυντής του σχολείου είναι ο κ. Σαλλής Γεώργιος.
Το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου αποτελείται από :
ΒΑΡΚΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. | http://users.sch.gr/vasvarkad |
ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. | http://users.sch.gr/gonidakis |
ΛΟΥΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ | ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. | http://users.sch.gr/lafrod |
ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης -61) | Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. | http://users.sch.gr/elymperi |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. | http://users.sch.gr/grpanag |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΠΕ70-ΔΑΣΚΑΛΟΙ | Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. | http://users.sch.gr/epapageor |