Σύνδεσμοι

Άλλοι ιστότοποι του Ε. Παπαπαναγιώτου

Έρευνα στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου.

Ραδιοερασιτεχνικός Σταθμός SV8DTP.

Εκπαιδευτικοί Υπηρεσιακοί Σύνδεσμοι

Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο: Ο παροχέας αυτού του ιστότοπου και πλήθους άλλων ιστότοπων του Εκπαιδευτικού μας Συστήματος. Συμβουλή: Υπογράψτε για έναν δωρεάν χώρο φιλοξενίας των ιστοσελίδων σας, e-mail, πρόσβαση στο διαδίκτυο κ.ά.

Υπουργείο Εθνικής Παιδείας & Θρησκευμάτων (ΥΠ.ΕΠ.Θ.)

Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Λέσβου: Ο συγκεκριμένος ιστότοπος περιέχει πληροφορικό υλικό που αφορά κυρίως τους εκπαιδευτικούς του Ν. Λέσβου, αλλά θα βρείτε και υλικό γενικού ενδιαφέροντος, όπως εγκυκλίους, φόρμες αιτήσεων, λίστες και πολλά άλλα. Παρατήρηση: Αξίζουν συγχαρητήρια οι συνάδελφοι-διαχειριστές του ιστότοπου όχι μόνο για την σοβαρή εργασία που έχουν προσφέρει αλλά κυρίως που καταφέρνουν να κρατούν τον ιστότοπο πάντα ενημερωμένο.

Κέντρο Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών (ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ.) Νομού Λέσβου: Ο συγκεκριμένος ιστότοπος περιέχει πληροφορικό υλικό που αφορά κυρίως τους εκπαιδευτικούς Πληροφορικής του Ν. Λέσβου, αλλά πιστεύω ότι οι συνάδελφοι ΠΕ19 & ΠΕ20 θα βρούν άκρως αξιοποιήσιμα θέματα της ειδικότητάς τους/μας. Παρατήρηση: Αξίζει συγχαρητήρια ο Υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ευριπίδης Χατζηπαρασκευάς που μέσα σε όλες τις άλλες υπηρεσιακές του υποχρεώσεις, έστησε ένα τόσο καλό ιστότοπο σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.

1ο Τ.Ε.Ε. Μυτιλήνης: Όποιος δεν παινέψει το σπίτι του ... Ο ιστότοπος έχει στηθεί κυρίως από τον μαθητή Μιχάλη Μεϊμάρογλου του Β Κύκλου του τομέα Πληροφορικής και Δικτύων Η/Υ. Παρατήρηση: Συγχωρέστε τον νεανικό του ενθουσιασμό.

Υπό ΚατασκευήΗ σελίδα είναι υπό κατασκευή. Παρακαλώ επισκεφθείτε ξανά στο άμεσο μέλλον.