ΕΝΤΥΠΟ Ε7

Το έντυπο αυτό εξάγεται από την εφαρμογή του λογισμικού ηλεκτρονικής κλήρωσης, αφορά σε κατάλογο επιτυχόντων ανά σχολική μονάδα και το αποστέλλει η Ε.Ε. σε κάθε σχολείο από το οποίο υποβλήθηκαν αιτήσεις εκπαιδευτικών, με επισήμανση στην επιλογή του εκπαιδευτικού.

ΕΝΤΥΠΟ Ε8

Το έντυπο αυτό εξάγεται ομοίως από την εφαρμογή του λογισμικού ηλεκτρονικής κλήρωσης, αφορά σε κατάλογο εκπαιδευτικών ανά ΚΣΕ που σύμφωνα με τα αποτελέσματα της κλήρωσης θα πρέπει να προσέλθουν για εγγραφές και το αποστέλλει η ΕΕ στο ΚΣΕ για να το ενημερώσει σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που θα παρακολουθήσουν τα προγράμματα επιμόρφωσης.

ΕΝΤΥΠΟ Ε16

Κατάλογος με στοιχεία ΚΣΕ περιοχής. Οι κατάλογοι αυτοί περιλαμβάνουν αναλυτικά στοιχεία των ΚΣΕ που κατά περιόδους εισάγονται σύμφωνα με σχετική προκήρυξη του ΥΠΕΠΘ στο μητρώο των ΚΣΕ, και κοινοποιούνται προς τις Ε.Ε. προς διευκόλυνση της διενέργειας των διαδικασιών πιστοποίησης με επιτόπιες επισκέψεις.

ΕΝΤΥΠΟ Ε17

Κατάλογος με στοιχεία επιμορφωτών. Οι κατάλογοι αυτοί περιλαμβάνουν στοιχεία που αφορούν στους επιμορφωτές που κατά περιόδους εισάγονται σύμφωνα με σχετική προκήρυξη του ΥΠΕΠΘ στο μητρώο των επιμορφωτών, και κοινοποιούνται προς τις Ε.Ε. προς διευκόλυνση των διαδικασιών κατάρτισης προγραμμάτων επιμόρφωσης από τα ΚΣΕ.

ΕΝΤΥΠΟ Ε18

Κατάλογος κωδικών περιοχών.

ΕΝΤΥΠΟ Ε19

Κατάλογος κωδικών σχολικών μονάδων περιοχής.