Ευέλικτη Ζώνη
Στα πλαίσια του μαθήματος της Ευέλικτης Ζώνης, η Ε΄- ΣΤ΄ τάξη του σχολείου μας ασχολήθηκε με τους ζωγράφους. Διάβασαν το βιογραφικό τους, είδανε στον υπολογιστή εικόνες από τα έργα τους και έγιναν κι αυτοί μικροί ζωγράφοι.
Στα πλαίσια του μαθήματος της Ευέλικτης Ζώνης, η Ε΄- ΣΤ΄ τάξη του σχολείου μας ασχολήθηκε με τους ζωγράφους. Διάβασαν το βιογραφικό τους, είδανε στον υπολογιστή εικόνες από τα έργα τους και έγιναν κι αυτοί μικροί ζωγράφοι.