Αγαπημένα

bulletΠΑΚΕ
bulletΠΑΚΕ ΠΤΔΕ..
bulletΠαιδαγωγικό Ινστιτούτο
bulletΕδώ θα βρείτε τα αναλυτικά προγράμματα, τα βιβλία, επιμορφώσεις και άλλα ενδιαφέροντα Εκπαιδευτικά θέματα.
bulletΥπουργείο Παιδείας
bulletΟ δικτυακός τόπος του Υπουργείου Παιδείας.
bullet Εθνικό Κέντρο Πιστοποίησης
bulletΤο Ε.ΚΕ.ΠΙΣ. είναι ο επίσημος εθνικός φορέας για την ανάπτυξη, εφαρμογή και παρακολούθηση ενός ολοκληρωμένου Εθνικού Συστήματος Πιστοποίησης της Συνεχιζόμενης Επαγγελματικής Κατάρτισης στην Ελλάδα..
bulletΈνωση Εκπαίδευσης Ενηλίκων
bulletΕπιστημονική Ένωση Εκπαίδευσης Ενηλίκων. Η Ένωση είναι ανοικτή σε όλους όσους ενδιαφέρονται για την Εκπαίδευση Ενηλίκων είτε γιατί την ασκούν ως επάγγελμα, είτε γιατί τη σπουδάζουν, είτε γιατί τους ελκύει και θέλουν να τη γνωρίσουν περισσότερο..
bulletΔιδασκαλική Ομοσπονδία
bulletΤοποθεσία του συνδικαλιστικού οργάνου των δασκάλων που περιέχει πολλές χρήσιμες πληροφορίες.
bulletΆλφα Βήτα
bullet ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ Ένα ενημερωτικό δίκτυο για την εκπαίδευση, την επιμόρφωση και την αγορά εργασίας.
bulletΠανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο
bulletΤο Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου διασυνδέει όλα τα σχολεία της πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης σε ένα εκπαιδευτικό Intranet και να παρέχει προηγμένες υπηρεσίες τηλεματικής, συντελώντας στη δημιουργία μίας νέας γενιάς εκπαιδευτικών κοινοτήτων που χρησιμοποιεί καθημερινά τις ΤΠΕ στην εκπαιδευτική διαδικασία.

Κεντρική σελίδα | Προσωπικές πληροφορίες | Ενδιαφέροντα | Αγαπημένα | Συλλογή φωτογραφιών

Τελευταία ενημέρωση της τοποθεσίας 14/02/08