Δυο λόγια γι΄ αυτήν τη σελίδα

Σχολικός Σύμβουλος 3ης Εκπ/κής Περιφέρειας
A/θμιας Εκπ/σης Ν. Ημαθίας

Δρ. Γεώργιος Χαλκιάς

Η ιστοσελίδα του Γραφείου Σχολικού Συμβούλου δημιουργήθηκε με σκοπό να αποτελέσει μια δεξαμενή άντλησης παιδαγωγικού υλικού και πληροφοριών για την υποστήριξη των εκπαιδευτικών της 3ης περιφέρειας Ν. Ημαθίας, καθώς και ένα βήμα επικοινωνίας και συνεργασίας μεταξύ των εκπαιδευτικών. Γι αυτόν τον λόγο η συμμετοχή όλων των εκπαιδευτικών της περιφέρειάς μας στην ανάρτηση παιδαγωγικού υλικού κρίνεται καθοριστική για την αποτελεσματική λειτουργία της ιστοσελίδας και την υλοποίηση του σκοπού της δημιουργίας της.
Αν, λοιπόν, σκεφτήκατε ή οργανώσατε ή υλοποιήσατε κάτι που πιστεύετε πως μπορεί να είναι χρήσιμο και σε άλλους, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου για την ανάρτησή του στην  ιστοσελίδα.

Για καλύτερη πλοήγηση απενεργοποιήστε τη φραγή αναδυόμενων παραθύρων στον φυλλομετρητή σας. Σε περίπτωση που κάποιοι υπερσύνδεσμοι δε λειτουργούν, δοκιμάστε να ανοίξετε την ιστοσελίδα με τον chrome ως φυλλομετρητή.

Να έχετε μια ευχάριστη πλοήγηση!