Modele de clonc

Clonc realizat manuel din lemn de CEA mai buna calitate. Potrivit pentru Rauri si APE adanci. Multumita USAMV speciale a Kang acest clonc poate fi folosit eficient si cu usurinta chiar si de pescarii incepatori. Daca doriti sa primiti un email in momentul in care acest produs este in STOC, va ne completati si trimiteti formularul de mai jos!. Un accesoriu care nu trebuie sa lipseasca DIN trusa niciunui pescar de somn. Pentru fiecare comanda primesti inapoi pana la 20% DIN valoare sub forma de puncte de fidelizare. Acestea sunt foarte usor de folosit la viitoarele comenzi pentru ca 1 PUNCT = 1 LEU magazinul nostru Online ofera o Mare Diversitate de produse pentru toate stilurile de Pescuit: Pescuit la merde, Pescuit Stationar/Feeder si Pescuit rapitori peste 70,000 de articole de Pescuit originale, de la CEI mai Renumiti producatori. Doresc sa primesc e-mail cand acest produs intra in STOC daca doriti sa fiti anuntat prin e-mail atunci cand pretul produsului atinge o anumita valoare, va ne sa completati datele de mai jos. Nu trebuie decat sa te autentifici in CONT sau sa te inregistrezi si reducerea va fi aplicata automat. Pretul la Care ATI fi dispus sa achizitionati acest produs: IN STOC LIVRARE IMEDIATA (2 Buc.) Vino in magazinul TotalFishing sa vezi acest produs: locatie Magazin.

. PROMO: comenzile de peste 100 RON beneficiaza de 5% reducere (Cu exceptia produselor Shimano). Reducerea PE comanda se aplica inclusiv produselor Care se afla deja la reducere. ITI oferim posibilitatea de a Plati usor si Sigur cu cardul. Poses de carduri Star BT, Bun de Plata BCR, Alpha Bank si BRD finance pot Achita produsele en 6 taux fara dobanda. Magazinul nostru Online este securizat HTTPS prin certificat SSL de la Comodo, unul dintre liderii Mondiali in Securitate Informatica. Un nou modèle de clonc conceput si testat de faoimosul pescar de somn Stefan Seuß. Cele mai avantajoase conditii de transport le gasiti la Noi. Transport gratuit la comenzi cu valoare mai mare de 129 Lei. Nu percepem taxe de ramburs sau pentru kilomètre tri suplimentari produsul acesta nu este PE STOC momentan. Folositi optiine de ALERTA STOC pentru a fi anuntat automat PE email cand devine disponibil. DISCLAIMER: Disponibilitatea afisata a produselor este aproximativa.

Stocul produsului Indica si timpul necesar pana la predarea coletului catre curier: `STOC propriu`necesita un timp de Pregatire al coletului de 24 de Ore, `STOC furnizor`de 2-3 zile si`STOC producator`de 10-14 zile. Produsele disponibile PE magazinul en ligne nu sunt neaparat disponibile si in magazinul fizic. Fotografiile au un caracter Informativ. Pot exista diferente intre acestea si produsul respectiv. Nu suntem responsabili de eventuale erori de afisare a caracteristicilor sau pretului produselor. Pretul si specificatiile tehnice pot fi modificate fara o notificare in prealabil. Preturile afisate au titlu de propunere de oferta si acceptarea Lor prin plasarea unei comenzi nu taiate obligatie contractuala decat in momentul confirmarii prin email de catre Noi si a emiterii documentului fiscal..