Αναζήτηση

Επισκέπτες/μέλη

Hits: Πατήστε για τα στατιστικά επισκέψεων

Πατήστε στο χάρτη για να δείτε την κατανομή των χρηστών
  Ενημέρωση: 05-03-2017

Αυτή τη στιγμή
{module 42}

Πρόσφατα μέλη
{module 43}

Η σελίδα αυτή

{flike}

Αρχική

Καλώς ήλθατε

• ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ KAI ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΙΣΤΟΤΟΠΟΥ
    Δημιουργείται συντηρείται με το Joomla, τη γνωστή πλατφόρμα δημιουργίας και διαχείρισης περιεχομένου (Content Management System - CMS)
  • ΣΤΟΧΟΣ
    Να γίνει ένα σημείο αναφοράς για μαθητές και συναδέλφους καθηγητές της Πληροφορικής και να συμβάλλει στην καλύτερη αξιοποίηση της τεχνολογίας στην εκπαιδευτική διαδικασία
  • ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ
    • Στον διαθέσιμο ελεύθερο χρόνο μου, πέρα από τις ασκήσεις προς τους μαθητές, προσπαθώ να εμπλουτίζω το περιεχόμενο του ιστότοπου.
    • Μπορείτε να συμβάλλετε κι εσείς, αρκεί να επικοινωνήσετε μαζί μου με email αν έχετε εντοπίσει κάτι ενδιαφέρον που αξίζει να αναρτηθεί.
    • Για λόγους ασφαλείας και ελέγχου, δεν μπορώ να επιτρέψω την άμεση εισαγωγή περιεχομένου στις σελίδες από επισκέπτες ή εγγεγραμμένους χρήστες, αλλά μόνο σε μαθητές μου, στο τρέχον σχολικό έτος

Χρήστης

Επισκέπτης
Είσοδος | Εγγραφή

Αποφθέγματα...

"I hope you have not been leading a double life, pretending to be wicked and being really good all the time. That would be hypocrisy."
Oscar Wilde

Δημοσκόπηση

Η γνώμη σας για τον ιστότοπο