Modele de unghii toamna 2017

La sfarsit de 2017 este la Mare cautare si français-UL, Insa nu cel Cuminte, clasic. Tendintele in Moda ne Arata cum sa ne JUCAM cu el pentru a fi in continuare atractiv. Putem de exemplu sa optam pentru un français dans «V», sau unul inversat. INSA la Mare cautare este français-UL facut atat la baza unghiei, cat si la Varful EI. Violetul Este, fără doar și poate, una dintre cele mai aprécier nuanțe DIN toamna 2017. Acesta poate fi purtat cu argintiu și auriu, Dar și în nuanțe deschise și combinații îndrăznețe. În funcție de personalitate, potï opta pentru MODELE simple, în Două Culori, sau pentru MODELE élaborée, Cu motive tomnatice, Dar și florale. Modelul vitraliu este cea mai noua Moda in Materie de Unghii. Aceasta imitations PE unghiile conte aspectul geamurilor vitraliu.

Este recomandat sa folositi Culori Care se asorteaza cu acest anotimp mohorat si ploios. Pentru un efect wow si mult mai interesant, ITI sugeram sa folosesti Poutine Glitter. Dans acest caz, unghiile contenu au cum sa treaca neobservate. Atunci cand Vine vorba de modele, wvncc grafice Raman la Mare cautare. Modelele Care au defilat PE podium au purtat in continuare mult iubitele cercuri, Linii, carouri si wvncc de semiluna. Unghiile de marbre inspiration (Marmura) continua sa fie la Moda si in perioada toamnei. Acestea ofera un plus de eleganta si pot fi purtate chiar si la Evenimente sofisticate. Si unghiile cu aspect de Marmura Raman la Mare cautare si dans acest Sezon. Aspectul RECE, le visage potrivite pentru toamna 2017. Manichiura Din acest saison trebuie să iasă DIN Sfera banalului și să se potrivească Atât cu ținuta, Cât și cu personalitatea purtătoarei.

Alege una dintre aceste combinații de nuanțe DIN toamna 2017 și bucură-te de o manichiură unică, în tendințele acestui anotimp. Manichiura este un detaliu foarte important atunci cand este vorba despre frumusetea mainilor. Uneori de faptul Cat de ingrijite sunt mainile DVS. depind foarte multe lucruri, si nu doar STArea de esprit si increderea in sine, ci si atitudinea celor DIN Jur fata de DVS. manichiura la Moda in toamna-iarna 2017-2018 este o dovada a faptului ca o imagine completa, precum un puzzle, este alcatuita DIN mai multe Elemente si este important ca fiecare DIN ELE sa fie ideale. Prin intermediul unei manichiuri moderne puteti Pune in evidenta propriul STIL, si, de asemenea, completa o tinuta. Nuantele intense si decorul Din acest an va vor Pune in dificultate, INSA Noi va venim in ajutor. Manichiura cu violet și Alb se numără printre cele mai interesante combinații de nuanțe de Unghii DIN toamna 2017. Aceasta se potrivește femeilor misterioase Care adoră articolele de îmbrăcăminte închise la culoare, Dar Care preferǎ să se evidențieze prin Pete de culoare, adesea reprezentate de nuanțe vibrante, precum Roz sau Lila. O manichiură Care Mereu va atrage atenția este CEA Care combină Culori și texturi îndrăznețe. Femeile nonconformiste pot opta în toamna 2017 pentru nuanțe de Unghii închise, așa cum este negrul, Care să fie evidențiat cu lac cu sclipici și Culori deschise, precum rozul, CREMUL și Albul.