Modele de unghii toamna 2018

Au Atras atentia in prezentarile sezonului toamna iarna 2018 2019, Unghii avand MODELE Care pur si simplu ITI atrageau privirea prin modelele realizate. Au fost vazute imprimeuri animale in culori de Neon – care sa completeze vestimentatiile, au fost vazute combinatii Alb Negru, litere Care ieseau foarte bine in evidenta PE Unghii, dat fiind contrastele de nuante. Nu trebuie să Cine lipsească DIN geantă o trusă pentru manichiură. Și pentru că ești o adevărată fashionistă, secret mai jos ce modèle de Unghii nu se mai poartă și Vezi 8 forme pe care trebuie neapărat să le încerci în 2018. Tot ce inseamna nuanta Metalica se mentionne de obicei la auriu, argintiu, cupru, Dar sezonul toamna iarna 2018 2019 Unghii, ofera Libertatea unei Palete Largos de Culori. Au fost vazute nuante metalice Verde Maslina, argintii cu insertii de Coral, Unghii albastre, Verde holographiques Inspirat DIN aspectul unor insecte. Daca ITI doresti sa IESI in evidenta sau doar sa dai o Nota subtila LOOK-ului par total, Poti face acest lucru cu ajutorul unghiilor realizate intr-un mod extravagant, MODELE prezente in tendintele sezonului rece 2018 2019. Astfel, au fost vazute Unghii Care aveau incrustate bijuterii intr-un mod complexes Dar InTeLiGenT si asta pentru a putea «prinde» Lumina DIN mai multe unghiuri si a influenta aspectul unghiei de la Cuticula si pana la varf; au fost vazuti Tepi Dar Si printuri iesite in evidenta PE Unghii mai Lungi pentru a définition conception mai bine. Sezonul toamna iarna 2018 2019 Unghii anunta Noul Nude: auriul si arginitul Metalic, o veste foarte buna pentru cele ce isi doresc ceva subtil Dar stralucitor. Au fost vazute nuante de Bej, Verde masliniu avand stralucire translucida Roz, pentru a putea fi prévenant noile nuante neutre si Nude.

Au fost vazute Noi nuante de GRI, Bej si taupe in MODELE artistice simple, a fost vazut rozul Care Era asociat de multe ori cu Nude. Aceasta este o manichiura Clasica, Care in 2018 la Sigur nu-si va pierde DIN popularitate. Toamna si iarna adaugati in colectia DVS. de OJe nuante de visiniu, vin sau cirese, si mai aproape de primavara, intoarceti-va la Rosu Purpuriu sau bordo. Cu toate acestea, nimeni nu va interzice sa faceti exact contrariul. Unghiile sunt Cartea de viziă a oricărei femei. Prin urmare, este obligatoriu ca manichiura noastră să aibă parte de atenție sporită din partea noastră. Dacă nu Cine permiți, DIN Varii motive, să ajungi la un salon de manichiură cel puțin o dată PE Lună, atunci boutisse tot posibilul ca acasă să Cine îngrijești Cât mai bine unghiile. Anul Nou aduce cu el Noi tendinte, si acest lucru se aplica nu numai la imbracaminte, coafuri sau machiaj, ci si la manichiura.

Ce forma de Unghii va fi la Moda in anul urmator? Ce culoare a ojei va fi relevanta? Si cum ramane cu designul unghiilor? AM studiat cu Atentie tendintele DIN 2018 si am ales cele mai cool idei de manichiura pentru DVS., Care merita sa le incercati chiar acum! Dans ciuda faptului ca in 2018 Moda unghiilor Lungi devine mai intensa, este Poutine Probabil ca unghiile scurte si patrate sa, il est un peu pozitiile de Lider.« (Previous News)
(Next News) »Comments are Closed