Mε την σελίδα αυτή επιθυμώ απλά και μόνο να καταθέσω κάποιες σκέψεις σχετικά με την διδασκαλία των μαθηματικών. Τονίζω ωστόσο ότι οι διδακτικές προσεγγίσεις που παρουσιάζονται εδώ, είναι μεν φύλλα εργασίας που χρησιμοποιώ στην τάξη αλλά δεν έχουν μελετηθεί για την αποτελεσματικότητα τους. Σε κάθε περίπτωση είναι ευπρόσδεκτη η κριτική σας σε όσα παρουσιάζω.
Επικοινωνήστε μαζί μου:
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.