Εγκριση ολιγομελών τμημάτων
![](http://users.sch.gr/kontog/wp-content/uploads/2019/01/oligomeli-e1547922643700.jpg)
Μετά από πιέσεις στην Περιφέρεια εγκρίθηκαν τελικά για τη φετινή χρονιά τα ολιγομελή τμήματα στον τομέα Πληροφορικής και Οικονομίας και συγκεκριμένα το τμήμα Γ Οικονομίας και Δ Πληροφορικής
Μετά από πιέσεις στην Περιφέρεια εγκρίθηκαν τελικά για τη φετινή χρονιά τα ολιγομελή τμήματα στον τομέα Πληροφορικής και Οικονομίας και συγκεκριμένα το τμήμα Γ Οικονομίας και Δ Πληροφορικής