προσωπική ιστοσελίδα του Χρίστου Κουσουλή |
ΠΡΟΣΟΧΗ! ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 Καλούνται να υποβάλουν Αίτηση-Δήλωση όσοι επιθυμούν να συμμετάσχουν στις πανελλαδικές εξετάσεις ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Α΄) Η Αίτηση – Δήλωση υποβάλλεται ηλεκτρονικά στο Λύκειο ως εξής: 1. Οι μαθητές της Γ' τάξης των ΕΠΑΛ-ΟΜΑΔΑ Α΄.
2. Οι απόφοιτοι – κάτοχοι απολυτηρίου ΕΠΑΛ ,
3. κάτοχοι πτυχίου, Β΄ κύκλου ΤΕΕ, ΤΕΛ και Ναυτικών Λυκείων
Επίσης οι υποψήφιοι πανελλαδικών εξετάσεων ΕΠΑΛ (μαθητές και απόφοιτοι) με αναπηρία και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες (ΔΥΣΛΕΞΙΑ κλπ) που εξετάζονται σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία προφορικά ή γραπτά κατά περίπτωση, πρέπει ως τις 28 Φεβρουαρίου να υποβάλουν και σχετική αίτηση με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά στο Λύκειό τους. Επισημαίνεται ότι η ανωτέρω προθεσμία 10-28 Φεβρουαρίου είναι αποκλειστική και μετά την παρέλευσή της δεν γίνεται δεκτή καμία Αίτηση-Δήλωση. Όποιος δεν υποβάλει Αίτηση-Δήλωση δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής στις πανελλαδικές εξετάσεις των ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Α΄ ή ΟΜΑΔΑ Β΄). |