Ανακοίνωση (19-12-2011)

ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ ΣΤΡΑΤΕΥΣΙΜΩΝ ΚΛΑΣΗΣ 2015 (ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 1994)

Ανακοινώνεται ότι, οι στρατεύσιμοι της κλάσης 2015 (έτος γέννησης 1994) έχουν υποχρέωση να καταθέσουν Δελτίο Απογραφής από 2 Ιανουαρίου μέχρι και 29 Φεβρουαρίου 2012.
Η κατάθεση του Δελτίου Απογραφής μπορεί να γίνεται σε οποιαδήποτε Στρατολογική Υπηρεσία ή Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών.

Οι στρατεύσιμοι οφείλουν να έχουν οπωσδήποτε μαζί τους

Α) Φωτοτυπία και των δύο όψεων της αστυνομικής τους ταυτότητας ή διαβατηρίου

Β) Πιστοποιητικό δήμου ή κοινότητας περί εγγραφής τους στα μητρώα αρρένων

Γ) Ιατρική Γνωμάτευση ή Βεβαίωση, σε περίπτωση που έχουν σοβαρά προβλήματα υγείας

Αυτοί που θα καταθέσουν εκπρόθεσμα Δελτίο Απογραφής ή δεν θα καταθέσουν καθόλου ή θα δηλώσουν ανακριβή στοιχεία, θα υπέχουν μηνιαία, δίμηνη ή τρίμηνη πρόσθετη υπηρεσία αντίστοιχα.

Ανακοίνωση (9-12-2011)

• Στο Γραφείο υπάρχουν απολεσθέντα αντικείμενα που έχουν παραδώσει μαθητές και δεν έχουν αναζητηθεί.

• Την ερχόμενη βδομάδα θα γίνει ενημέρωση από γιατρό για τις συνέπειες του καπνίσματος.

• Διαγωνισμός Ζωγραφικής Στο Σχολείο μας

Όσοι μαθητές επιθυμούν να συμμετέχουν στο διαγωνισμό μπορούν να καταθέσουν μέχρι την Πέμπτη 22-Δεκεμβρίου 2011 στον Γραφείο Καθηγητών ή στο γραφείό του Διευθυντή  προσχέδιο της ζωγραφιάς τους σε χαρτί μεγέθους κατά προτίμηση Α3.

Στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου υπάρχει η προκήρυξη πατήστε εδώ για να την δείτε.

Ανακοίνωση (1)

• ο Αγιασμός θα γίνει την Δευτέρα 12/9/2011στις 9:30π.μ.