Ο περί ού ο λόγος είμαι ο Δαμιανός Μωραΐτης.

Γεννήθηκα το 1952 και έκτοτε κατοικοεδρεύω αδιαλείπτως στην Λεβάδεια ή Λεβαδειά, με δυο μικρά διαλείμματα:

α) από το 1970 έως το 1975 οπότε και σπούδασα τα Μαθηματικά στο Αθήνησι Πανεπιστήμιο, όπως λέει το πτυχίο

β) απο το 1977 έως το 1979 οπότε υπηρέτησα την Πατρίδα απο την τάξη του τυφεκιοφόρου, λόγω έλλειψης άλλων πλην του πτυχίου προσόντων.

Έκτοτε διδάσκω, στα δημόσια σχολεία της περιοχής, τα τελευταία 30 χρόνια.

Αγαπάω την δουλειά μου και δεν ονειρεύτηκα ποτέ να είμαι κάτι άλλο απο αυτό που είμαι.

Αγαπάω και την Φωτογραφία με την οποία ασχολούμαι επίσης τα τελευταία 30 χρόνια.

Δεν υπάρχει κάτι άλλο σημαντικό που να με αφορά και το οποίο να σας ενδιαφέρει, για να αναφέρω.

Άλλωστε αυτή η επιλογή στο μενού, υπάρχει γιατί είθισται, σε όλα τα "καθώς πρέπει" site,  να υπάρχει το πολύ ελληνικό about us

Δείτε τις φωτογραφίες μου γιατί αυτές είναι που θέλω να προβάλω και όχι τις όποιες άλλες δραστηριότητες και ιδιότητες μου.

Αν νομίζετε πως έχετε να μου πείτε κάτι για τις φωτογραφίες μου, ακόμη και ότι δεν σας άρεσαν ή ότι η γνώμη σας για αυτές είναι αρνητική (ιδίως τότε) επικοινωνήστε μαζί μου μέσω της επιλογής "επι - κοινωνία".

Σύνδεση στο Fotografes.gr     ή  στο moraitisd.gr

Τελευταία Ενημέρωση στις Πέμπτη, 21 Οκτώβριος 2010 09:57