ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ
ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
Την Τετάρτη 13-1-2013 θα πραγματοποιηθεί μια εκδρομή των μαθητών του σχολείου μας στο Αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα. Εκεί οι μαθητές της Ε και ΣΤ τάξης θα ασχοληθούν με διάφορες αθλητικές δραστηριότητες. Το πρόγραμμα οργανώνει η γυμνάστρια του σχολείου μας Επισκόπου Εύη σε συνεργασία με τον τεχνικό σύμβουλο Σέγας, Μιχαλάκη Γιώργο. Σκοπός του προγράμματος είναι η γνωριμία των μαθητών με τα αθλήματα του στίβου.