2η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ,
ΑΓΑΠΗΤΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ,
 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.

ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΝΕΟΤΕΡΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΩΘΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΔΕΑΥ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ.

ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΣΥΝΝΗΜΕΝΟ ΕΓΓΡΑΦΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΔΕΑΥ ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΑΣ.
 ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΟΩΘΕΙΤΕ ΜΕΣΩ ΤΟΥ EMAIL  ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΡΙΣΗ(ΚΟΡΟΝΟΪΟΣ) .ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΡΟΩΘΟΥΝΤΑΙ ΣΤΑ EMAIL ΤΗΣ ΕΔΕΑΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟΝ.
ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΗΜΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΑΥ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

«Για την εξ αποστάσεως ψυχοκοινωνική υποστήριξη μαθητών και γονέων

από την Ε.Δ.Ε.Α.Υ. του σχολείου»

Τα μέλη της Ε.Δ.Ε.Α.Υ. του σχολείου μας, Σοφία Τσαβταρίδου (Κοινωνική Λειτουργός) και Εύα Μπεναβέλη (Ψυχολόγος), λαμβάνοντας υπόψη την εγκύκλιο του Υπουργείου Παιδείας με αρ. πρωτ. 41070/ΓΔ4/27-03-2020 για την «Εξ αποστάσεως υποστήριξη μαθητών/τριών, γονέων και εκπαιδευτικών, από το Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό», συνεχίζουν να παρέχουν συμβουλευτικό και υποστηρικτικό έργο σε μαθητές και γονείς για θέματα που αφορούν την παρούσα συγκυρία.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι γονείς ή κηδεμόνες να υποβάλλουν το αίτημα τους στο e-mail του σχολείου συμπληρώνοντας τα εξής στοιχεία:

• Ονοματεπώνυμο γονέα ή κηδεμόνα
  • Ονοματεπώνυμο μαθητή/μαθήτριας
  • Τμήμα φοίτησης μαθητή/μαθήτριας
  • Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου γονέα ή κηδεμόνα
  • Τηλέφωνα επικοινωνίας (σταθερό και κινητό)
  • Σύντομη περιγραφή του θέματος που σας απασχολεί.

Το συντομότερο δυνατό θα λαμβάνετε απάντηση στο αίτημά σας.

EMAIL ΣΧΟΛΕΙΟΥ: mail@10nip-ag-dimitr.att.sch.gr