Modele wózków quinny

Jeśli często korzystasz z transportu publicznego, Quinny poleca Zapp Xtra 2 w czeniu z wkładem dla noworodka; à idealne Poprawia dla dziecka OD urodzenia. Quinny Moodd je Buzz Xtra à odpowiednie wózki dla Ciebie! Siedzisko spacerówki Mooodd jest przystosowane do przewożenia dzieci OD urodzenia. Oznacza à, że bez użycia Gondoli Dziecko będzie przewożone w pozycji leżącej. Oczywiście gondolę Można wpiąć Zarówno do stelaża wózka Moodd Jak i Buzz Xtra. Jeśli oczekujesz bardziej kompaktowego rozwiązania Wybierz Zapp Xtra 2 z wkładem dla noworodka. Produkt Ten est niecałe tysiąc złotych, co patrząc na inne wózki Quinny 2W1 Czy 3W1 jest prawie jak promocją. Modèle dix, Tak Jak pozostałe Wspomniane, został przygotowany z bardzo lekkiego aluminium. Co więcej, unikalna Technologia Quinny znalazła się również Tutaj, co Pozwoli Nam wózek zlecenia do bardzo Małych, rozmiarów kompaktowych, un Automatycznie Następnie rozłożyć bez żadnych problemów. Regulacja kąta oparcia siedziska dostêpna jest w 3 stopniach, Jeśli prowadzimy wózek zgodnie z kierunkiem jazdy lub 2 stopnie, Gdy siedzisko umiejscowione jest odwrotnie. Jednakże, brak Tutaj Regulacji rączki. Przez użycie piankowych, Małych kół. Wózek sprawuje się Idealnie w trudnych miejskich. Gorjay Jednak jest, Gdy Będziemy chcieli zabrać naszą pociechę Poza Miasto.

Wtedy Małe, piankowe Koła, qui Dodatkowo nie posiadają amortyzacji, mogą sprawić problemy-Czy à Nam podczas pchania wózka, Czy Naszemu dziecku, które odczuwać będzie wstrząsy. Jednakże, bogate Wyposażenie Dodatkowe oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z pewnością poprawiają jego ocenę. Poszukujesz sprawdzonego wózka wielofunkcyjnego, w którym Twoje Dziecko będzie się czuło Komfortowo je bezpiecznie? Zdecydowałeś się na markę Quinny, ALE nie Wiesz qui wózek będzie najlepszy? Sprawdź już Teraz rekomdotations de przez NAS wózki Quinny 3W1 oraz 2W1 i Wybierz taki, qui nie tylko zaskoczy cię funkcjonalnością, ALE okaże się również najbezpieczniejszym oraz Oczywiście najwygodniejszym powozem dla twojego malucha. Jeśli często korzystasz z transportu publicznego, Quinny poleca YEZZ. W Ten sposób Łatwo pokonasz urbanistyczne przeszkody. Możesz tradycyjnie pchać wózek Albo złożony zarzucić na ramie. Wejście do autobusu, Metra Czy pokonanie étroits nie będzie problemem. Quinny poleca Zapp Xtra 2! Dix modèle nie Potrzebuje Wiele miejsca, une zapenia dziecku komfortowe przewożenie.

21. February 2019 by
Leave a comment