Επιστροφή στην τάξη… Καλή σχολική χρονιά!

Αγαπητοί επισκέπτες του ιστοτόπου μου, να ευχηθώ να έχουμε μια καλή σχολική χρονιά!

Να είμαστε πρώτα απ’ όλα υγιείς και στη συνέχεια χαρούμενοι και δημιουργικοί για να προσφέρουμε το καλύτερο δυνατό στους μαθητές μας. Στους γονείς καλή δύναμη, και πίστη στα παιδιά και στους δασκάλους τους. Όλοι μαζί μπορούμε να κάνουμε τα πράγματα καλύτερα και ευκολότερα.

Εγώ από την πλευρά μου, έχω ήδη προετοιμαστεί όλο το καλοκαίρι, και είμαι έτοιμος να σας ενημερώνω όπως πάντα άμεσα, και να σας προτείνω τα τελευταία εκπαιδευτικά εργαλεία για χρήση στην τάξη και όχι μόνο… Εννοείται πως η φόρμα επικοινωνίας σας περιμένει και μη διστάσετε να τη χρησιμοποιήσετε για ότι ψάχνετε σε εκπαιδευτικό εργαλείο ή τεχνική βοήθεια. Θα είναι μεγάλη μου χαρά να μπορέσω να βοηθήσω!

Καλή χρονιά σε όλους!