Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας

Το 2021 το 10ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας

Σας ενημερώνουμε ότι το 10ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας, δε θα πραγματοποιηθεί τη φετινή χρονιά, αλλά τον Απρίλιο του 2021. Δείτε την επιστολή της οργανωτικής επιτροπής:

Αγαπητές φίλες, αγαπητοί φίλοι,

για όλες και όλους του συμμετέχοντες στο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας, εδώ και τόσα χρόνια, το Φεστιβάλ αποτελεί χαρά και την ευκαιρία να βρεθούμε μαζί, μαθαίνοντας και διασκεδάζοντας, διασκεδάζοντας και μαθαίνοντας.

Οι πρόσφατες εξελίξεις δεν μας αφήνουν να είμαστε όσο κοντά θα θέλαμε. Θα δώσουμε λοιπόν το χρόνο στους επιστήμονες του κόσμου μας να μας δώσουν ξανά την δυνατότητα να έρθουμε πραγματικά κοντά. Όλοι εμείς που εργαζόμαστε ανά την Ελλάδα για τη διοργάνωση του Φεστιβάλ αποφασίσαμε ώστε το 10ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής Δημιουργίας να διεξαχθεί σε όλη την Ελλάδα το διάστημα:

13-18 Απριλίου 2021

Θα χαρούμε να σας δούμε σε κάποια από τις διοργανώτριες πόλεις!

Εκ μέρους της κεντρικής οργανωτικής επιτροπής

Ο ΣΕΕ Πληροφορικής Δρ. Γεώργιος Πανσεληνάς

Συνεχής ενημέρωση για το Φεστιβάλ, στον επίσημο ιστότοπο.