ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Δείτε τα κανάλια μας:

Καλώς Ήρθατε στη Σελίδα Μας - Γυμνάσιο & Λυκειακές Τάξεις Βασιλικής Λευκάδας

11 χρόνια επικοινωνίας μαζί σας. Περισσότερες από 100 Δραστηριότητες. Περισσότερες από 4500 φωτογραφίες!!!

Σκοπός μας η ενημέρωση , η προβολή των μαθητικών δημιουργιών και η δημιουργία ενός αρχείου της λειτουργίας του Σχολείου μας.

Στόχοι μας η ανάδειξη του Σχολείου και του τόπου μας, η συμμετοχή όσο το δυνατόν περισσοτέρων μαθητών, εκπαιδευτικών και γονέων/κηδεμόνων στις δράσεις μας, αλλά και στον εμπλουτισμό αυτού του Ιστοτόπου.

Πηγή:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2004 - 2015 - 11 Χρόνια Λειτουργίας της Ιστοσελίδας μας! - Καθημερινή Ενημέρωση!

Στη σελίδα μας τηρούμε τις βασικές αρχές προστασίας προσωπικών δεδομένων.

Τηρούμε αρχείο εντύπων γονικής συγκατάθεσης για όλους τους μαθητές μας που εμφανίζονται σε φωτογραφίες ή βίντεο.

Ευχαριστούμε θερμά γονείς και κηδεμόνες για την εμπιστοσύνη τους και παρακαλούμε να επικοινωνείτε μαζί μας για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνηση.

Διαβάστε περισσότερα στον ενημερωτικό κόμβο του Π.Σ.Δ.

Επικοινωνήστε μαζί μας κάνοντας κλικ εδώ!

Ασφάλεια & Διαδίκτυο

Σας ενδιαφέρει

Ύλη Πανελλαδικών Εξετάσεων  Σχολικού Έτους 2014-2015

Βάσεις Πανελλαδικών 2014