Βρίσκεστε εδώ:
Προληπτική οδοντιατρική |
Αναρτήσεις Εκπαιδευτικών Ιστολογίων - Αναρτήσεις ελληνικών εκπαιδευτικών ιστολογίων | |||
Πέμπτη, 24 Φεβρουάριος 2011 16:10 | |||
Στα πλαίσια του προγράμματος «προληπτική οδοντιατρική», οδοντίατροι επισκέφθηκαν το σχολείο μας, σήμερα 17 Φεβρουαρίου 2011, ημέρα Πέμπτη, εξέτασαν και ενημέρωσαν τους μαθητές της Α τάξης για οδοντιατρικά και ορθοδοντικά προβλήματα. Διαβάστε περισσότερα στο ιστολόγιο:: 50 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Tags: Εκδηλώσεις
|