Μουσική για τη Σαμοθράκη

Συγχαρητήρια στην Θεατρική ομάδα του 5ου Γυμνασίου Αλεξανδρούπολης

Συγχαρητήρια

Τα θερμά μου συγχαρητήρια στην Θεατρική Ομάδα του 5ου Γυμνασίου Αλεξανδρούπολης. Πρωτίστως στα παιδιά που μεγαλούργησαν σε ένα τόσο δύσκολο έργο όπως Οι Όρνιθες του Αριστοφάνη προσαρμοσμένο στην σύγχρονη εποχή. Το Δημοτικό Θέατρο αποδείχτηκε τελικά μικρό όταν το 5ο Γυμνάσιο παρουσιάζει θεατρική παράσταση.Συγχαρητήρια όμως και  στους αφανεις ήρωες της παράστασης: Τους μαθητές που ήτανε στα σκηνικά και στην διαχείριση φωτισμού και ήχου. Πολλά συγχαρητήρια στην καθηγήτριά τους κ Αγοραστού Ηλέκτρα που ήτανε και η ψυχή όλης της παράστασης  στον κ Μπίκο Χρήστο που βοήθησε και ως καθηγητής Τεχνολόγος αλλά και ως  Δημοτικός παράγοντας στην κ Καβαρατζή Μαρία ως καθηγήτρια καλλιτεχνικών για την καλλιτεχνική επιμέλεια την κ Γεβτουσένκο Άντζελα για την μουσική επιμέλεια τον επιστάτη κ Κουτσάκη Γιώργο που ήτανε γενικών καθηκόντων και στου: κ Κώστογλου Χρήστο για την συμβλολή του στις εκτυπώσεις  προγράμματος και αφίσας και στην μουσική εταιρεία ΦΑΕΘΩΝ  για την ευγενική προσφορά στις ηχογραφίσεις των κομματιών. Ευχαριστούμε όλο τον κόσμο που μας τίμησε με την παρουσία του και υποσχόμαστε πως η επόμενη παράσταση θα είναι ισάξια..Δεν ξέρω αν η χτεσινή μπορεί να ξεπεραστεί σύντομα!!!!

Προσθήκη νέου σχολίου

Κωδικός ασφαλείας