Εγώ

Το σχολείο μου είναι το Μουσικό Σχολείο Σερρών.

Είναι ένα πάρα πολύ καλό σχολείο. Έχουμε μαθητές και καθηγητές με πάρα πολλά ενδιαφέροντα και χαρίσματα. Είναι ένα σχολείο που μαθαίνει σε όλους την ομαδική δουλειά και το σεβασμό του διπλανού του. Προσφέρει στα παιδιά αλλά και σε μας νομίζω, ευχαρίστηση και ολοκλήρωση. Είναι ένα σχολείο που δεν θέλεις να λείπεις. Θέλεις να προσφέρεις όσο περισσότερο μπορείς και κρατά τα παιδιά του και μετά την αποφοίτηση.

Εγώ

Το Σχολείο μου είναι το Μουσικό Σχολείο Σερρών. Είναι ένα ιδιαίτερο σχολείο για ιδιαίτερα παιδιά με ιδιαίτερους καθηγητές. Είναι καταπληκτικό να βλέπεις παιδάκια που δεν ήξεραν να παίζουν να μετατρέπονται σε μικρούς βιρτουόζους. Είναι επίσης καταπληκτικό να βλέπεις πως μαθαίνουν να συνεργάζονται και να σέβονται την δουλειά των άλλων.

Κάθε μέρα που μπαίνω στο σχολείο και ακούω απο τη μια τα πιάνα, απο τον άλλο διάδρομο τα πνευστά.... δε ξέρω.... αισθάνομαι ότι άλλη μια υπέροχη μέρα είναι μπροστά μου.

Και μια συμβουλή προς όλους...... Μη τυχόν χάσετε τη μεγάλη μας εκδήλωση του καλοκαιριού!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eγώ2

Το Σχολείο μου είναι το μουσικό σχολείο Σερρών. Ένα υπέροχο σχολείο με ιδιαίτερους μαθητές και καθηγητές. Ενα σχολείο που μαθαίνεις το σεβασμό στη δουλειά του άλλου, μαζί με τη συνεργασία και την προσφορά στο σύνολο. 'Ενα σχολείο που μπαίνεις επειδή το θέλεις και όχι γιατί πρέπει. Ένα σχολείο που σου δίνει πολλά αλλά ζητάει πολλά και απο σένα.

Για όσους δεν μας ξέρετε..... Μη χάνετε τις συναυλίες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aρχεία

Η Πράγα είναι ένας καταπληκτικός προορισμός για όλες τις εποχές!!!!!!

Πάρτε μία μικρούλα γεύση με τα αρχεία που επισυνάπτω

Hilliger Media Shop
Template "schoolnerdfree" designed by Hilliger Media (Copyright © 2011)