Category: Α' Εξάμηνο: Λειτουργικά Συστήματα Ι Published: Wednesday, 20 January 2016 Written by Γεώργιος Παπαλουκάς

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι: Βοηθήματα

Χρήσιμα δωρεάν online βοηθήματα για το μάθημα ΙΕΚ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι είναι το διαδραστικό σχολικό βιβλίο Τεχνολογία Υπολογιστικών Συστημάτων & Λειτουργικά Συστήματα - Βιβλίο Μαθητή Τεχνολογία Υπολογιστικών Συστημάτων & Λειτουργικά Συστήματα και το εγχειρίδιο Λειτουργικά συστήματα Ι του καθ. Παύλου Σπυράκη για χρήση φοιτητών του ΕΑΠ.

Η επαφή των εκπαιδευομένων με τον τρόπο διεξαγωγής των εξετάσεων πιστοποίησης είναι καλό να πραγματοποιείται όσο το δυνατό νωρίτερα μιας και η πιστοποίηση των γώσεων που έχουν ή / και θα αποκτήσουν είναι ο απώτερος στόχος τους. Μεταφερθείτε στις ερωτήσεις πιστοποίησης (της προηγούμενης εξεταστικής περιόδου).