Αρχική Σελίδα
Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΣ

Στο δεύτερο τετράμηνο του σχολικού έτους 2011-12 ένα από τα θέματα που προτάθηκαν στους μαθητές της Α' τάξης Λυκείου με σκοπό την ανάπτυξη ερευνητικής εργασίας ήταν "Η επεξεργασία ψηφιακών φωτογραφιών".

Το αντικείμενο αυτό επιλέχθηκε από δεκαέξι μαθητές οι οποίοι σχημάτισαν τέσσερις ομάδες. Κάθε μια από αυτές ανέλαβε να διεκπεραιώσει ένα συγκεκριμένο τμήμα της.

Το περιεχόμενο του ιστότοπου που βλέπετε αυτή τη στιγμή περιέχει τις επιμέρους εργασίες των μαθητών τόσο σε ότι αφορά το θεωρητικό, όσο και σε ότι αφορά το πρακτικό μέρος τους.

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΑΣ

Στην εργασία αυτή συμμετείχαν δεκαέξι μαθητές της 1ης τάξης, που όλοι συνέβαλαν με τον δικό τους τρόπο στην υλοποίησή της.

Δημιουργήθηκαν τέσσερις ομάδες που φαίνονται παρακάτω.

Copyright © 2024 Λογισμικό Επεξεργασίας Φωτογραφιών - Project του 6ου ΓΕΛ Αθηνών. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Το Joomla! είναι Ελεύθερο Λογισμικό, που διατίθεται βάσει της Άδειας GNU/GPL..