Πέμπτη, 31 Ιανουάριος 2013 17:25 |
Στις 10-2-2012, ημέρα Παρασκευή, η Γ΄ Γυμνασίου του σχολείου μας επισκέφθηκε με πούλμαν το 1ο ΕΠΑ.Λ(Ζέφυρος) καθώς και το 4ο ΓΕ.Λ & 2ο ΕΠΑ.Λ (Μέγγαβλη),όπου οι μαθητές ξεναγήθηκαν στις εγκαταστάσεις τους με σκοπό να αποφασίσουν αργότερα, όταν αποφοιτήσουν από το γυμνάσιο ,τι δρόμο θα ακολουθήσουν. Η ξενάγηση στους χώρους των σχολείων ήταν υποδειγματική και οι ξεναγοί καθηγητές άψογοι στις παρουσιάσεις τους. Μετά το τέλος της επίσκεψης προσφέρθηκαν δωρεάν από τα σχολεία στους μαθητές χυμούς και σάντουιτς
|
Τελευταία Ενημέρωση στις Πέμπτη, 31 Ιανουάριος 2013 17:30 |