Κατασκευή χαρταετού.
Απόκριες 2015 - 2016.
Η δασκάλα της τρίτης τάξης, Κα. Παπαδοπούλου Αναστασία, κατασκευάζει τον χαρταετό της Ε1. Βοηθοί της οι μαθητές και μαθήτριες του Ε1 και της τρίτης τάξης του σχολείου μας.
ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Απόκριες 2015 - 2016.
Η δασκάλα της τρίτης τάξης, Κα. Παπαδοπούλου Αναστασία, κατασκευάζει τον χαρταετό της Ε1. Βοηθοί της οι μαθητές και μαθήτριες του Ε1 και της τρίτης τάξης του σχολείου μας.
ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΚΡΙΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ