Το όνειρο του σκιάχτρου
Σήμερα, Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου 2020, τα τμήματα Α΄, Β1΄και Β2΄, παρακολούθησαν τη θεατρική παράσταση: «Το όνειρο του σκιάχτρου» του Ευγένιου Τριβιζά από την παιδική σκηνή του Χρήστου Τριπόδη.
Σήμερα, Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου 2020, τα τμήματα Α΄, Β1΄και Β2΄, παρακολούθησαν τη θεατρική παράσταση: «Το όνειρο του σκιάχτρου» του Ευγένιου Τριβιζά από την παιδική σκηνή του Χρήστου Τριπόδη.