Κυκλοφοριακή αγωγή
Μάθημα κυκλοφοριακής αγωγής
Σήμερα, Παρασκευή 17/2/2023, πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων το μάθημα κυκλοφοριακής αγωγής από την Δημοτική Αστυνομία στους μαθητές του 17ου Νηπιαγωγείου και Δημοτικού σχολείου.
Μάθημα κυκλοφοριακής αγωγής
Σήμερα, Παρασκευή 17/2/2023, πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων το μάθημα κυκλοφοριακής αγωγής από την Δημοτική Αστυνομία στους μαθητές του 17ου Νηπιαγωγείου και Δημοτικού σχολείου.