Πρόσκληση σε Χριστουγεννιάτικη γιορτή!
Με χαρά σας προσκαλούμε…
![](http://users.sch.gr/roulavas/wp-content/uploads/2019/01/20181217_162121-COLLAGE.jpg)
Στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του 2/Θ Νηπιαγωγείου Σάμης Κεφαλληνίας με τίτλο “Τι συνέβη στη στολή του Άι – Βασίλη;” που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 19/1/2018 και ώρα 17:00 μμ.
Μετά το τέλος της γιορτής ο Άι Βασίλης θα μοιράσει δώρα στα παιδιά του Νηπιαγωγείου και θα ακολουθήσει μπουφές με λιχουδίτσες γλυκές και αλμυρές από τα χεράκια των μαμάδων!