24/03/2020

• Παρακαλούνται όλοι οι μαθητές του σχολείου μας να εγγραφούν ως τις 06/04/2020 στο www.sch.gr και να   μας  κοινοποιήσουν τα email τους.

27/03/2020

•   Οι μαθητές του Στ΄3  να αποστέλλουν  τα γραπτά τους και τις εργασίες τους,καθώς επίσης και τα προσωπικά τους email, τύπου  κ123456@sch.gr ,  που δημιούργησαν στο www.sch.gr,  στο email  sgeorgo@sch.gr, όπως επίσης κι  κάποιο άλλο email επικοινωνίας ή τηλέφωνο (προαιρετικά). Επίσης για όσους επιθυμούν, μπορούν να κάνουν είσοδο στο e-me με τους κωδικούς και το email του sch.gr που έχουν εγγραφεί, για να μπορέσουμε να τους προσκαλέσουμε στην ψηφιακή πλατφόρμα e-me.Στη ψηφιακή πλατφόρμα eclass είναι αδύνατον αυτή τη στιγμή να λειτουργήσουμε λόγω προβλημάτων της .Επίσης σας ενημερώνουμε ότι τα ίδια αρχεία θα ανεβαίνουν και στο e-me  και στο eclass και κατά προτεραιότητα στη συγκεκριμένη ιστοσελίδα μας. Για τυχόν απορίες και προβλήματα μη διστάζετε να επικοινωνείτε μαζί μας.

•  Οι μαθητές του Στ΄1   να αποστέλλουν  τα γραπτά τους και τις εργασίες τους καθώς επίσης και τα προσωπικά τους email, τύπου  κ123456@sch.gr , που δημιούργησαν στο www.sch.gr, στο email  georgiadisjordan15@sch.gr  ,όπως επίσης κι κάποιο άλλο email επικοινωνίας ή τηλέφωνο  (προαιρετικά), μέχρις ότου μπορέσουμε και δημιουργήσουμε ηλεκτρονική τάξη στο e-class που αυτή τη στιγμή λόγω δυσλειτουργίας του συστήματος είναι ανέφικτο.

•     Οι μαθητές των υπόλοιπων τάξεων του σχολείου μας να επικοινωνούν με τα email των δασκάλων του σχολείου τους.

Αρχική σελίδα | Οι τάξεις μας  | Επικοινωνία  Επισκέψεις: PHP Hits Count