Modele de clovni

Clovni, MODELE DIN baloane, dulciuri, sucuri şi joacă Cât cuprinde, de asta vor avea parte, în seara asta, copiii târgovişteni la «Paradisul copiilor». Petrecere incepe la ora 17,00 şi ţine Două Ore, iar intrarea costă numai 30 Lei, Bani pe care părinţii sunt dispuşi să-i ofere pentru fericirea copiilor. «O să avem un Clovn invitat aici, care va distra Copiii, va face MODELE DIN baloane. Micuţii o să aibă parte de jocuri, concursuri şi multe glume. La Petrecere pot asista şi părinţii, aceştia au ocazia să retrăiască o parte din copilăria Lor prin copii «, mărturiseşte Ada Jitariu, administrateur» Paradisul copiilor «. La asemena petrecerii copii se distrează PE cinste, se RUP de Realitate şi intră în Lumea basmelor şi a jocului. Aceştia mânâncă dulciuri, beau suc, se DAU în topogane, SAR PE saltele, se joacă cu baloane şi, binenţeles, se bucură de Personajul serii. Clovnul este unul dintre preferaţii copiilor, pentru că acesta este amuzant şi le modelează DIN baloane ce vor EI. La petrecerea DIN seara asta vor participa şi copii DIN clasa a 4-a a şcolii Nr. 4 DIN Târgovişte prin programul «mai bine învăţăm Dacă în paradis ne distrăm». Prin acest Program, administratorii locului de joacă oferă câte o Petrecere razem tuturor copiilor DIN şcolile târgoviştene.

«Ne-am Propus ca pana la sfârţitul anului viitor toţii copii DIN şcolile DIN oraş să fi venit MAçar o dată aici. Poate Unii dintre EI nu au posibilităţi Risco să plătească, astfel că Noi le oferim collab de a se distra cel puţin o dată la noi «, spune aceasta. Farsa este «Opera» canalului italien de YouTube DM Pranks, cunoscut si pentru Alte clipuri virale, cum ar fi cel in care un «traficant» Scapa PE Strada o Punga cu heroina sau videoclipul en soins un zombie Ataca oamenii de PE Strada cu un Topor, scrie Daily dot. O Farsa Buna este aceea care te ingrozeste chiar si atunci cand o privesti PE ecranul unui calculatrice. IAR CEA DIN clipul de mai jos are toate elementele: un Clovn ucigas, un RAS inspaimantator si mult sange. Magda Vasiliu a făcut o declarație grea pentru tinerele Care au ales să-și FACA prea devreme operații de ordin Estetic. Jurnalista alege naturalețea și susține frumusețea dată de Mama natură. DIN păcate, în zilele noastre, tot mai multe fete Abia trecute de 18 Ani Aleg să își pună acid cardiologue în Buze, să-și mărească sânii sa să-și schimbe forma nasului.

«Ieri m-am uitat la CFR cu Craiova. La Fotbal mĂ pricep puțin spre deloc, Dar, chiar și-așa, meciul mi s-a părut OK… Magda Vasiliu și-a exprimat opinia despre operațiile tinerelor Care își schimbă corpul încă neevoluat de trecerea timpului. DIN nefericire, prea multe fete Abia trecute de vârsta majoratului își schimbă părți ALE CORPULUI Care încă nu s-au dezvoltat. » Toate aveau un AER de travestit, Dacă pot spune așa… Un fel de clovni cu ifose de Barbie… PE vremea lui Ceaușescu eram cumva uniformizați prin forța împrejurărilor… Acum ne uniformizăm prin propria prostie! NEWS ALERT!!! Factura la căldură va creşte cu aproape 20% în… Daca va intrebati cum reusesc CEI Doi italieni sa scape cu bine dupa fiecare Farsa, ar trebui sa stiti ca la finalul acestui Video o victima nemultumita indreapta un cutit spre clovnul maléfique dintr-o benzinarie.

Și-a desenat una Două lipitori deasupra ochilor și și-a țuguiat BUZELE… A fost suficient ca s-o urmeze o mulțime de individude fără nimic în Cap în afară de ideea de a fi și ele «în Trend»…. Un Trend caraghios, fără, Dar Care are și o parte Bună… Indică, cumva, câtă minte e un Capul ăla cu sprâncenele de Clovn… «, un scris Magda Vasiliu PE un site de socializare. Ca la orice MECI de fotbal au fost momentele Alea Când regizorul ne arată pentru Naomi secunde Fetele mai răsărite de prin tribune… Nu erau neapărat urâte, poate ar fi fost chiar Frumoase, Dacă nu ar fi, toate, Dar Absolut toate, niște sprancencene hidoase, groase, imense! Că erau tatuate sau desenate, habar n-am….