Εκδρομή στην Τάλιν της Εσθονίας |
|
|
|
Πέμπτη, 31 Ιανουάριος 2013 08:33 |
Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία και η προτελευταία εκδρομή στην Εσθονία στα πλαίσια του προγράμματος Comenius, ενώ μένει ακόμη και μια επίσκεψη στο Βέλγιο. Οι καθηγητές και μια μαθήτρια που επισκέφτηκαν τον Τάλιν επέστρεψαν με μια βαλίτσα αναμνήσεις και καινούργιες εμπειρίες.
|
Τελευταία Ενημέρωση στις Παρασκευή, 24 Ιανουάριος 2014 16:35 |