![](https://i2.wp.com/users.sch.gr/sterkatsog/physicsweb/wp-content/uploads/2020/11/image-1.png?fit=900%2C506)
Σήμερα Δευτέρα 09/11/2020 καταφέραμε να κάνουμε μόνο τις δύο πρώτες ώρες μάθημα με το Β1 και το Β2θετ. Από την 3η ώρα και μετά έπεσε η πλατφόρμα, οπότε οι απουσίες των μαθητών από 3η ώρα και μετά δε θα ληθφούν υπόψη.
Περισσότερα εδώ.
Σήμερα Δευτέρα 09/11/2020 καταφέραμε να κάνουμε μόνο τις δύο πρώτες ώρες μάθημα με το Β1 και το Β2θετ. Από την 3η ώρα και μετά έπεσε η πλατφόρμα, οπότε οι απουσίες των μαθητών από 3η ώρα και μετά δε θα ληθφούν υπόψη.
Περισσότερα εδώ.