Ημερίδα με θέμα «Καινοτόμες Διδακτικές Πρακτικές»

Ημερίδα με θέμα «Καινοτόμες Διδακτικές Πρακτικές»Στο πλαίσιο ανάδειξης και διάχυσης καλών διδακτικών πρακτικών που σχεδιάζονται και υλοποιούνται στις σχολικές τάξεις των σχολείων των Περιφερειακών Ενοτήτων Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής, οι σχολικοί σύμβουλοι Πληροφορικής Ζαχαρίας Μανουσαρίδης και Σοφία Τζελέπη διοργανώνουν ημερίδα  με θέμα: «Καινοτόμες Διδακτικές Πρακτικές» το Σάββατο 8 Μαρτίου 2014 και ώρα 9.00 ? 16.00 στο Μουσείο Βυζαντινού Πολιτισμού. Για περισσότερα, διαβάστε «Καινοτόμες Διδακτικές Πρακτικές»