Modele de geci de iarna

Modelul este prevazut cu gluga, Guler inalt, fermoar vertical, mansete Izolate parfait PE intérieur. Disponibil in mai multe optiuni cromatice, se Bucura de numeroase aprecieri Pozitif. Modelul este captusit PE intérieur cu umplutura de PUF si Pene, ideal pentru iarna. Mulțumită gecilor cu PUF călduroase, paltoanelor de iarna și modelelor sport, iarna nu este groaznică! Modelele de iarna de damă sunt foarte féminin, nu afectează Silueta-doar o evidențiază. Merită să menționăm și culorile. Indiferent Dacă cauți o geacă Neagră, Albă sau modernă în Culori luminoase… la Noi le găsești! Modelul face parte din colectia médecine si se poate comanda PE Verde cu blana Roz. MODELE cu croi clasic sunt atemporale, nu Tin cont de fluctuatiile in Moda schimbatoare de la saison la saison, nu cunosc neajunsul de a se Gasi in contextul nepotrivit. Nimeni nu-si va da seama ca imbraci o Geaca DIN sezonul antérieur, atata vreme chat Alegi un croi clasic.

Iarna lui 2018 este PE chat se poate de ofertanta. IATA un modèle scurt, matlasat, prevazut cu Guler inalt, gluga si blana Ecologica Bogata, intr-un COLORIT Care imitations blana naturala. Geaca imblanita cu gluga, jocuri interesante de cusaturi, acesorizare cu fermoar si Fenta Lata. Modèle deosebit de versatil, en croi Lung, ideal pentru zilele geroase de iarna. Nu-ti incarca excesiv corpul in partea superioara si se poate comanda PE Negru. Un croi simplu si drept, Culori versatile, modele de GECI de iarna DAMA parka cu inchidere frontala cu fermoar si Capse, prevazut cu doua buzunare laterale si gluga. GECI DAMA lejere, MODELE cu Guler ridicat, supradimensinat si inchidere frontala cu fermoar. Sunt calduroase, pratique, cu o Nota androgina, Linii simple si curate, potrivita unui Stil minimaliste. . Se étrange PE Corp, se inchide cu fermoar si Fenta cu Capse, sont doua buzunare cu fermoar PE piept si buzunare functionale, prevazute cu Capse in Partile laterale, Guler traditionale si gluga detasabila, fiind Practica si versatila, usor de abordat intr-o tinuta de iarna. Este lunga, cambrata PE talie, se prinde cu fermoar si Fenta cu Capse. Sont curea en talie.

Cu terminatie elastica, si mansete tricotate, in fason lejer, completeaza tinutele obisnuite de Zi. Un modèle Practic, idéal pentru tinutele Casual sau sport, este prevazuta cu buzunare atat PE Interior cat si la extérieur. Geaca Lunga DAMA cu gluga si umplutura de PUF levi`s pret: 739 Lei gecile parka continua sa se Poarte si in acest Sezon, usor insuffler de stilul Military, vin in tonuri de Khaki si Verde, scurte sau Lungi, sunt la fel de polyvalent. Au un fason drept, un aspect usor supradimensionat si propun mai multe variante de culoare. GECI DAMA evazate cu maneci trei sferturi DIN FAS médecine pret: 299 Lei.